VIDEO - O jurnalistă a fost jefuită în timp ce transmitea LIVE de la Cupa Mondială din Qatar

VIDEO - O jurnalistă a fost jefuită în timp ce transmitea LIVE de la Cupa Mondială din Qatar
O jurnalistă din Argentina a fost jefuită în timp ce făcea o transmisiune în direct de la Doha, în timpul Campionatul Mondial de Fotbal.
O jurnalistă din Argentina a fost jefuită în timp ce făcea o transmisiune în direct de la Doha, în timpul Campionatul Mondial de Fotbal.
Hoții i-au furat acesteia mai multe obiecte personale printre care și portofelul în care avea documente. Jurnalista a depus o plângere, iar autoritățile din Qatar au asigurat-o că-și va primi toate lucrurile înapoi. În plus, polițiștii au întrebat-o ce pedeapsă ar prefera să primească hoții.
"Mi-au spus: Ce doriți să facă poliția? Pentru că noi îl vom găsi, mi-au spus-o foarte convinși! Mi-au spus: avem camere de ultimă generație peste tot și îl vom depista!
Ce doriți să facă justiția când îl vom găsi?
Am întrebat: La ce vă referiți? Despre ce e vorba?
Nu,Nu! Ce doriți să facă justiția? Să îl condamnăm la 5 ani de închisoare? Să îl deportăm?
M-au întrebat pe mine!", a explicat jurnalista.
Citește și:
- 19:52 - Sorana Cîrstea a vorbit despre retragere după calificarea în sferturile Roland Garros: „Decizia nu s-a schimbat”
- 18:47 - Emmanuel Macron, mesaj după triumful PSG în Liga Campionilor: „O nouă stea strălucește deasupra Parisului”
- 15:01 - Sorana Cîrstea, în sferturi la Roland Garros! Mesaj emoționant după victoria de la Paris: „Iată-mă aici la 36 de ani!”
- 10:54 - PSG – Arsenal, finală de poveste în Champions League: reacții dure în Anglia și elogii amestecate în Franța după triumful parizienilor
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Calarasi și pe Google News














